Contact us now: Phone: +3556969696

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Sayım, Türkiye’de son yıllarda stok ve envanter denetimi alanında büyük önem kazanmıştır. Bizim hedefimiz, müşterilere en kaliteli ve uygun maliyetli stok ve envanter denetim hizmetini sunmaktır.

ZİRVE olarak müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre ayarlanabilen, firmalara özel sunduğumuz hizmetlerimizin çeşitliliği ile gurur duymaktayız. Zirve olarak ticari ilişkilerimizde cana yakın, dostane ve tabi ki profesyonel olarak çalışmayı benimsemekteyiz. Müşterilerimizin zaman zaman ihtiyaç duydukları esnek hizmetleri de onlara hızlı bir şekilde sağlayabiliriz. Örneğin; yıllık denetimler, ani denetimler, iş transferleri( mağaza yönetici değişimi), sigorta denetimleri(soygun, hırsızlık, afet sonrası) vb.

Zirve kurucu ekibi olarak çok uzun zaman sayım ekibinin içinde olmanın kazandırdığı saha tecrübesini, personelimizin her üyesine verdiğimiz kapsamlı eğitimler ile müşterilerimizin alabileceği en kaliteli hizmeti almasını garanti altına alıyoruz.

ZİRVE geliştirdiği yazılım sayesinde yüksek seviyede müşterilerine hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu güne operasyonel süreçleri minimize ederek, müşterilerimize hizmet kalitemizi maksimuma çıkarmak en büyük hedefimizdir. 2015 yılı son çeyreğinde bu yolda en büyük adım olan kurumsal portalımız olan Zirve-smart’ı müşterilerimize tanıtmışızdır.